Referencje

Referencje

 

Jestem trenerem personalnym . Wielokrotnie w pracy z moimi klientami korzystałem z usług Millenium Centrum Sportu. Bardzo dobrze wyposażona siłownia w połączeniu z profesjonalnie przygotowaną kadrą instruktorską wywarły na mnie jak i moich " podopiecznych" pozytywny efekt, skutkujący tym , że często wracamy do Millenium prowadząc treningi indywidualne jak i grupowe. Szczerze polecam.
Sebastian trener personalny

sebastianblaszczyk@vp.pl

 

Zawsze dość sceptycznie podchodziłem do ćwiczeń na siłowni, wydawały mi się nudne, mało efektywne. Kilka razy podchodziłem sam , bez żadnego efektu. W końcu trafiłem do Millenium Centrum Sportu w którym specjaliści pomogli mi dobrać odpowiedni , dobrany do moich potrzeb i możliwości program treningowy. Efekt naszej wspólnej pracy przyszedł już po kilku tygodniach. Trenuję sztuki walki i odpowiednie ćwiczenia przyniosły zaskakujący, pozytywny efekt. Polecam wszystkim Millenium Centrum Sportu.
Igor
barcabs@gmail.com

 Do Millenium Centrum Sportu trafiłam przypadkiem, za namową koleżanki. Korzystałam wprawdzie już wcześniej z zajęć oferowanych przez inny klub fitness , ale moje doświadczenia jeżeli chodzi o poziom ćwiczeń były raczej umiarkowanie zadowalające. W Millenium uczestniczę w zajęciach fitness, oraz korzystam z siłowni. Jestem mile zaskoczona poziomem prowadzonych zajęć, profesjonalizem kadry trenerskiej oraz oczywiście efektem ćwiczeń. Moim celem było zrzucenie zbędnych kilogramów, co w rzeczywiście niedługim czasie udało się osiągnąć.Obecnie , choć na początku było naprawde trudno się zmobilizować z przyjemnością " wylewam llitry potu na zajęciach" i mam nadzieję , że już na zawsze pozostanę zarażoną tą pozytywną pasją. Szczerze polecam zajęcia w Millenium Centrum Sportu.
Angelika studentka AWF

angelikasmol@interia.pl


 

Millenium Centrum Sportu 41-253 Czeladź ul. Rzemieślnicza 14
tel: +48 508 773 419 email: milleniumcentrum@gmail.com
stat4u