O nas

 

Millenium Centrum Sportu to klub rekreacyjny, w którym można odnaleźć różne formy AKTYWNEGO WYPOCZYNKU. Od innych klubów odróżnia nas indywidualne podejście do naszych  klubowiczów, brak długoterminowych umów i zobowiązań, oraz doświadczenie i profesjonalizm .  W naszym  klubie   znajdą Państwo  profesjonalnie wyposażoną siłownię wraz ze specjalnie wydzieloną  sala cardio ( bieżnie, rowerki stacjonarne, poziome i pionowe, orbitrek, steper,ergometr wioślarski), oraz basen gdzie mozna skorzystać z takich zajęć jak:   Aqua aerobik, Aqua zumba , Nauka  i doskonalenie pływania dla dzieci  i dorosłych,pływanie rekreacyjne. Ponadto zapraszamy do skorzystania z pozostałych oferowanych przez nasz klub zajęć:  Fitness,( zajęcia z piłkami, sztangami, taśmami, stepami), Pilates, Zdrowy kręgosłup,Wzmacnianie,Ćwiczenia dla seniorów , Zumba,Salsa ,Nauka biegania i jazdy na nartach, Szkółka tenisowa, Treningi personalne,   które zapewnią wszystkim chętnym DOBRĄ ZABAWĘ oraz niezbędną każdemu dawkę ZDROWEGO RUCHU.


Na nasze zajęcia zapraszamy  osoby w każdym wieku .
Istniejemy od 2009r. Zajęcia w naszym klubie prowadzą profesjonalnie przygotowani instruktorzy , absolwenci Akademi Wychowania Fizycznego o specjalnościach: instruktor rekreacji ruchowej oraz współczesnych form gimnastyki, instruktor fitness/aerobik, pilates, ćwiczen siłowych - kulturystyka, trenerzy personalni, instruktorzy Polskiego Związku Narciarskiego, ratownicy WOPR, instruktorzy nauki pływania, masażyści.
Wśród osób które uczestniczyły w zajęciach organizowanych przez Millenium Centrum Sportu są m.in. : drużyna piłkarska Górnik Piaski ( seniorzy i juniorzy) przygotowująca się w przerwie zimowej do wiosennego sezonu piłkarskiego, drużyna CKS Czeladź, członkowie TKKF " Saturn" Czeladź przygotowujący się do biegów ulicznych i przełajowych ( maratony, półmaratony), biegów zimowych na nartach ( bieg Piastów w Szklarskiej Porębie/ Jakuszycach), Robert Janiec mieszkaniec Czeladzi, który jest w trakcie zdobywania tzw. "korony ziemi" - wejścia na najwyższy szczyt każdego z kontynentów ziemi, oraz wielu amatorów chcących zrealizować swoje plany, marzenia, cele, którymi maga być np. powroty do pełni aktywności fizycznej po przebytych urazach, kontuzjach
Nasi trenerzy i instruktorzy są cały czas do Państwa dyspozycji - służąc pomocą w rozpisaniu planu treningowego, ukierunkowanego na te części ciała, które pragną Państwo wzmocnić, wyszczuplić lub wymodelować. Z przyjemnością pomogą dobrać odpowiedni zestaw ćwiczeń w oparciu o posiadana wiedzę oraz o uzyskane od Państwa informacje o stanie zdrowia

Proponujemy Państwu wymianę barterową oraz obustronną wymianę banerów, plakatów, ulotek, a także linków na naszej stronie internetowej.


Millenium Centrum Sportu
41-253 Czeladź ul. Lwowska 2 ( część basenowa )

ul. Rzemieślnicza 14 ( siłownia )

tel: +48 508 773 419
email: milleniumcentrum@gmail.com
www.millenium.info.pl

 

Millenium Centrum Sportu 41-253 Czeladź ul. Rzemieślnicza 14
tel: +48 508 773 419 email: milleniumcentrum@gmail.com
stat4u