Siłownia

siłownia czeladź, millenium silownia, trening indywidualne, ćwiczenia aerobowe, licznik kalorii, sala cardio, steper, bieżnia, orbitrek, rower poziomy, płaski brzuch, ćwiczenia na mięśnie brzucha, wzmocnienie pleców, trener,

 

Do dyspozycji ćwiczących oferujemy : trzy duże sale wyposażone w urządzenia do ćwiczeń wszystkich partii mięśni,strefę wolnych ciężarów, salę cardio ( bieżnie, rowerki stacjonarne, orbitreki, steper, wioślarz),  worek bokserski,  dzieloną szatnię damską i męską z zamykanymi szafkami, prysznic, barek.


W siłowni "Millenium" panuje dobra , przyjazna atmosfera, a przy tym są doskonałe warunki do treningu zarówno odchudzającego, zdrowotnego jak i kulturystycznego. Nie musimy chyba udowadniać, że ruch jest niezbędny by cieszyć się zdrowiem i utrzymywać dobrą kondycję fizyczną. Dlatego zapraszamy do skorzystania z profesjonalnie poprowadzonego treningu. Przychodząc do Centrum Sportu znajdziecie sie Panstwo zawsze pod troskliwym okiem instruktora, który zapewni Wam należytą opiekę podczas ćwiczeń. Doradzi w jaki sposób korzystać z wszelakich urządzen znajdujących sie w obiekcie ,a także sprawi, że bedą Panstwo czuć pełen komfort korzystając z naszych usług.
Pokażemy, że siłownia nie jest wyłącznie dla kulturystów, a precyzyjnie dobrany zestaw ćwiczeń pozwoli nie tylko osiągnąć efekt wizualny, ale przede wszystkim zdrowotny - wzmocnienie mięśni posturalnych (m.in. brzucha, kregosłupa), poprawa wydolności układu krążenia. Przekonasz sie, jakie to wspaniałe uczucie znowu wykonywać codzienne czynności bez dokuczliwych bólów pleców czy też zadyszki.

Dobry dojazd z Czeladzi, Sosnowca, Będzina.

 

                          

 

           GODZINY OTWARCIA SIŁOWNI:

           PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK  :    8:30 - 13:00  i  15:00 - 22:00

           SOBOTA     : 10:00 - 13:30 

           NIEDZIELA : NIECZYNNE 

                                   

 

Millenium Centrum Sportu 41-253 Czeladź ul. Rzemieślnicza 14
tel: +48 508 773 419 email: milleniumcentrum@gmail.com
stat4u